
Závěr školního patřil sportování. Sešli jsme se na školním hřišti, kde byl zažehnut olympijský oheň, vztyčena vlajka a přečteny sliby sportovců a rozhodčích. Poté jsme se rozešli plnit jednotlivé disciplíny. Soutěžili jsme v hodu na cíl, ve skoku z místa, ve střelbě na branku, hodu do obručí a skákání přes švihadlo. Vynaložené úsilí se vyplatilo. Vyhráli jsme 1. místo.