Základní škola, Most, Obránců míru 2944, příspěvková organizace Do školy s radostí Základní škola s třídami s rozšířenou výukou hudební a výtvarné výchovy

Recitační soutěž

Ve čtvrtek 16. února proběhlo školní kolo recitační soutěže. Zúčastnilo se 55 soutěžících a nebylo vůbec jednoduché vybrat ve čtyřech kategoriích ty nejlepší. Poděkování a gratulace patří všem, kteří se zúčastnili, překonali svou trému a potěšili svým výkonem publikum.

I. kategorie:

1. místo Emma Křížová (3.B)

2. místo Leontýna Petráková (2.A)

3. místo Nela Kšánová (2.B)

II. kategorie:

1. místo Kristýna Keilová (5.B)

2. místo Barbora Slapničková (5.B)

3. místo Karolína Schüllerová (4.B)

III. kategorie:

1. místo Kateřina Kučerová (6.C)

2. místo Jitka Najmonová (6.C)

3. místo Klára Remutová (6.B)

IV. kategorie:

1. místo Barbora Zápotočná (9.C)

2. místo Vojtěch Luska (9.B)

3. místo Linda Laštovková (9.A)

1. a 2. místo z každé kategorie je postupové, v pátek 24. března proběhne v ZUŠ F.L. Gassmanna okresní kolo přehlídky dětských sólových recitátorů. Vítězům gratulujeme a přejeme úspěch i v kole okresním.

(Fia)

Recitační soutěž 2023


Starší články:


28.06.2024
Přerušení provozu školní družiny
Vážení rodiče, podle vyhlášky č. 74/2005 Sb., o zájmovém vzdělávání, § 8, odst. 2, ve znění pozdějších předpisů a po projednání se zřizovatelem, bude v době hlavních prázdnin (tj. od 1. 7. do 1. 9. 2024) přerušena činnost školní družiny a provoz školní jídelny. Blažej Grznár, ředitel školy
28.06.2024
Prázdniny jsou tady ...
Vážení rodiče, milí žáci a příznivci naší školy, dnešním dnem byl dovršen další rok vzdělávání žáků naší školy. Žáci obdrželi vysvědčení, na kterých je jejich celoroční práce stvrzena. Nyní žákům nastává čas na zasloužený odpočinek a prostor pro načerpání energie na školní rok nový. Děkujeme Vám z…
27.06.2024
Školní olympiáda 2024
Den před vysvědčením proběhla tradiční školní olympiáda. Děti z 1. stupně soutěžily na stanovištích. Žáci 2. stupně soutěžili v kolektivních sportech. Počasí se povedlo, akce byla úspěšná. Všichni jsme si parádně zasportovali. Vítězové obdrželi tradiční nanuky. Výsledky můžete vidět na fotografii. V…
26.06.2024
Exkurze do Krušných hor
V úterý 25.6. jsme se vydali do Krušných hor. Z Bohosudova jsme vyjeli nejstarší lanovou dráhou na Komáří vížku. Zde jsme shlédli pohled na České Středohoří. Za výstupní stanicí jsme viděli šachetní pinku. Z Komáří vížky jsme se vydali do prohlídkové štoly Starý Martin. Zde jsme absolvovali úžasnou …
24.06.2024
Školní výlet do Karlových Varů
21. 6. 2024 jsme se vydali na dlouho plánovaný školní výlet. Už v únoru jsme na třídnických hodinách dostali možnost celý výlet vymyslet, zvolili jsme tedy cestu vlakem do  nádherného města Karlovy Vary, které nás zaujalo svou zajímavou historií a zároveň jsme toužili vybít svůj temperament v Laser …
Zobrazit všechny novinky