





Ve středu 6.5. se naše děvčata zúčastnila okresního kola atletických závodů Pohár rozhlasu. Naši školu reprezentovalo 12 dívek z 8. a 9. ročníku. Děvčata bojovala o nejvyšší příčky a nakonec se umístila na krásném 2.místě. Všem dívkám gratuluji a děkuji za výbornou reprezentaci naší školy. Hm