24.06.2026
Exkurze Českým středohořím
Ve středu 24.6. vyrazili žáci tříd 3.A, 3.B, 4.B a 8.B na exkurzi Českým středohořím. Exkurze probíhala na lodi. Pluli jsme z Litoměřic do Ústí nad Labem nádhernou scenérií Porty Bohemiky. Kochali jsme se nádhernou krajinou, pozorovali okolní kopce, přírodu, květenu a živočišstvo. Dětem se exkurze v…