Základní škola, Most, Obránců míru 2944, příspěvková organizace Do školy s radostí Základní škola s třídami s rozšířenou výukou hudební a výtvarné výchovy

Poslův Mlýn (aktualizováno denně)

V pátek ráno proběhne vyhodnocení celé školy v přírodě. Poté odjezd domů. Příjezd do Mostu 11:30 hod. a 12:00 hod. (2.stupeň).

Ve čtvrtek vyšlápli žáci druhého stupně na hrad Bezděz. Děti z 1. stupně si užily výlety v blízkém okolí. Večer proběhla přehlídka country tanců.

Ve středu jsme pokračovali v naplánovaných aktivitách s Bezva partou. Velkou část dne jsme prožili v rybníce. Odpoledne jsme opět hráli hry v lese. Večer byla ohnivá šou a večerní hra.

V úterý jsme zahájili aktivity připravené Bezva partou. Dále jsme prováděli přírodovědná bádání, která pro nás připravila paní učitelka Dagmar Krajníková. Někteří nacvičovali také svůj country tanec. Odpoledne jsme hráli hry v lese, večer v jídelně. Vše můžete zhlédnout ve fotogaleriích.

V pondělí 9.5. jsme přijeli do ŠVP Poslova Mlýna. Ubytovali jsme se a prohlédli si rekreační areál. Odpoledne jsme zahájili hru o divokém západě a hráli hry v lese. Večer byla diskotéka. Zdravíme do Mostu.

Čtvrtek II.stupeň

Čtvrtek I. stupeň

Středa II.stupeň

Středa I. stupeň

Úterý I.stupeň

Úterý II. stupeň

Poslův Mlýn pondělí II.stupeň

Poslův Mlýn pondělí I.stupeň


Starší články:


17.05.2022
Mezinárodní výstava Lidice
 Naši žáci se zúčastnili 50. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2022. V letošním ročníku na téma „MUZEUM“ do soutěže přišlo celkem 14 527 prací od dětí ze 77 zemí světa, odborná porota udělila 1551 ocenění včetně 202 medailí. V této těžké konkurenci získaly medaili  žákyně naši školy…
17.05.2022
Soutěž mladých cyklistů
Před školou v přírodě se zástupci žáků pátých ročníků Veronika Režná, Elen Havlová, David Nguyen a Jan Starý zúčastnili okresního kola dopravní soutěže mladých cyklistů. Soutěž se skládala ze dvou částí - teoretické a praktické. V teoretické části žáci uplatnili své vědomosti z pravidel silničního p…
09.05.2022
Poslův Mlýn (aktualizováno denně)
V pátek ráno proběhne vyhodnocení celé školy v přírodě. Poté odjezd domů. Příjezd do Mostu 11:30 hod. a 12:00 hod. (2.stupeň). Ve čtvrtek vyšlápli žáci druhého stupně na hrad Bezděz. Děti z 1. stupně si užily výlety v blízkém okolí. Večer proběhla přehlídka country tanců. Ve středu jsme pokračoval…
05.05.2022
Násobík
Dne 4.5.2022 se první vyučovací hodinu konalo školní kolo soutěže Násobík. Žáci 4. a 5. ročníků soutěžili nejprve v třídních kolech soutěže. Nejlepší a nejrychlejší počtáři pak reprezentovali třídu i ve školním kole. Na všech předních příčkách se umístili žáci 5.C.:  1. místo -  Dominik Šešina 2.…
05.05.2022
Den Země
V pondělí 2. 5. jsme oslavili Den Země. Žáci pátého ročníku připravili pro mladší spolužáky vědomostní závod. Na Šibeníku na děti čekala dvoukilometrová trať s patnácti úkoly, které prověřily jejich znalosti o přírodě. Vše se vydařilo, děti byly šikovné a počasí nám přálo. (Kd)
Zobrazit všechny novinky