Základní škola, Most, Obránců míru 2944, příspěvková organizace Do školy s radostí Základní škola s třídami s rozšířenou výukou hudební a výtvarné výchovy

Poděkování za spolupráci

Milé Nové háro,

dovolte nám, abychom Vám všem poděkovali za celoroční spolupráci, která je pro nás všechny velkou motivací a zároveň přínosem.

Prezentace Vaší nové osvětové kampaně: „AŤ TO NENÍ TABU“, kterou jste poprvé představili žákům naší školy v rámci Dne prevence, splnila naše očekávání, žáci se seznámili nejen s problematikou dětské onkologie, dozvěděli se o výrobě dětských paruk. Získali povědomí o tom, jak ovlivňuje toto onemocnění život dětí, kterým bez varování zasáhne do života. Zajímavé povídání, spojené s ukázkami bylo pro žáky i učitele velice poučné a nebylo poslední společnou akcí.

Jsme moc rádi, že jste přijali pozvání na naši Zahradní slavnost a společně se nám podařilo dál šířit Markétčin sen. Bylo až dojemné vidět, jak se malé i velké slečny a dámy s úsměvem svěřují šikovným rukám paní kadeřnice. Děkujeme také za to, že i ti, co již letní sestřih mají, měli možnost přispět zakoupením některého z produktů Vašeho merche. Bylo to krásné slunečné odpoledne plné radosti.

Přejeme Vám všem mnoho dalších úspěchů, krásné léto a těšíme se na další spolupráci.

Za celou naši školu

Mgr. Sarah Hrazdirová

zástupce ředitele školy

Nové háro


Starší články:


22.01.2020
Spolupráce s městskou policií
V rámci plnění preventivního plánu školy spolupracujeme s MěP. Od ledna do dubna budou napříč všemi ročníky probíhat besedy a přednášky, které povede preventista Mgr. Bc. Vlastimil Litto, DiS. a preventistka Bc. Lucie Švábová. Témata těchto preventivních programů vzešla ze vzájemné dohody třídních…
05.01.2020
Výtvarné práce v prosinci
Představujeme výzdobu školy v prosinci (Hl)
30.12.2019
6.B bavila druháčky
V rámci plnění našeho Minimálního preventivního plánu si žáci 6. B připravili pro své mladší spolužáky zábavný program. „Druháčci“ byli pozváni do tělocvičny školy, kde na ně čekal dvouhodinový vědomostně- sportovní program. FL
20.12.2019
PF 2020
Vážení žáci, rodiče, partneři a příznivci naší školy, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a klidný a úspěšný rok 2020. kolektiv pracovníků školy
20.12.2019
Pomáháme dětem s onkologickým onemocněním
I v letošním roce přispívají žáci a zaměstnanci školy v předvánoční sbírce dětem. Finanční prostředky zasíláme spolku NOVÉ HÁRO, které založila naše bývalá žákyně, a s tímto spolkem již druhým rokem spolupracujeme. Částka 8 200 Kč, kterou škola zasílá, je příspěvkem na  výrobu nové paruky pro malé s…
Zobrazit všechny novinky