Základní škola, Most, Obránců míru 2944, příspěvková organizace Do školy s radostí Základní škola s třídami s rozšířenou výukou hudební a výtvarné výchovy

Novinky

Vánoční koncert

11.01.2019 - V úterý 18.12.2018 patřily prostory Městského divadla v Mostě 11.ZŠ. Konal se tradiční vánoční koncert, který připravili zpěváci všech tří sborů naší školy – Kamínku, Perličky a Korálku. Jejich sbormistři vybrali repertoár složený převážně z koled a vánočních písní, ale zaplněné divadlo mělo možnost vyslechnout i ukázky písní ji… Celý článek

Tvoření s dětmi z MŠ Hutnická

09.01.2019 - V úterý 8. 1 a ve středu 9. 1 navštívily třídy 5. A. a 5. B děti z MŠ Pastelka. Malí předškoláci přišli na tradiční tvoření. Letos si děti vyrobily sněhuláka z papíru, s kterým jim pomáhali starší kamarádi z pátých tříd. HL.… Celý článek

Ředitelské volno

08.01.2019 - V souladu se zákonem 561/2004 Sb. §24, odstavec 2, Vám oznamuji, že vzhledem k plánované prořezávce zeleně je na den 4. 2. 2019 z organizačních důvodů vyhlášen volný den, tzv. ředitelské volno. Provoz školní družiny bude zajištěn od 7:00 do 16:00 při minimálním počtu 12 přihlášených žáků. V tento den nebude v provozu školní jíde… Celý článek

Schody

07.01.2019 - Takový schody do nebe, postavit chtěl bych pro tebe...zpívá se v jedné známé písničce. Dokonce i obyčejné schody se můžou stát součástí edukativního procesu, stačí je správně využít. Nám k tomu posloužily polepy na schodech s nepravidelnými slovesy. Žáci tak mají možnost si na třech pavilonech procvičovat angličtinu. Ani pr… Celý článek

Vánoční dílny

20.12.2018 - Dne 20. prosince se konaly vánoční dílny. Ráno jsme se sešli v  určených týmech a vyrazili jsme  do jednotlivých tříd. Ve 2. B jsme vyráběli anděly a trošku zpívali, ve 4. A jsme si říkali různé vánoční zvyky, vyráběli prasátka a krájeli jablka. V malé hudebně jsme zpívali koledy, v 5.A jsme dělali tatrankové kuličky.        Ště… Celý článek

Soutěž o nejlepší perníček

19.12.2018 - K vánočním svátkům neodmyslitelně patří pečení perníčků. Nazdobené hvězdičky, stromečky a zvonečky nejen krásně vypadají, ale hlavně všem chutnají. Děti z kroužku Zdravého vaření se do výroby těchto dobrot pustily s velkým nadšením a i těm nejmladším se vykrajování a pečení dařilo. Šikovní kuchtíci si hravě poradili i se zdobení… Celý článek

Poděkování za podporu Krajskému úřadu Ústeckého kraje

18.12.2018 - Tímto bychom chtěli poděkovat Krajskému úřadu Ústeckého kraje, který podpořil dotací sbor Korálek a tím mu umožnil prezentovat se na soutěži pěveckých sborů v Litoměřicích a na celostátní soutěži Porta Musicae v Novém Jičíně 2018. Sbor získal v Litoměřicích zlaté ocenění a v Novém Jičíně bronzové. Kš… Celý článek

Tušimice

17.12.2018 - Žáci devátých tříd navštívili elektrárnu v Tušimicích. Seznámili se provozem elektrárny, nahlédli do chladicí věže, dozvěděli se, jak se uhlí dopravuje, co je palivem, a které způsoby se využívají k minimalizaci znečištění ŽP. Po prezentaci a zhlédnutí krátkého videa prošli celým provozem. Závěrem byl testík zaměřený na získané… Celý článek

1 2 3 4 5 6

11.01.2019
Vánoční koncert
V úterý 18.12.2018 patřily prostory Městského divadla v Mostě 11.ZŠ. Konal se tradiční vánoční koncert, který připravili zpěváci všech tří sborů naší školy – Kamínku, Perličky a Korálku. Jejich sbormistři vybrali repertoár složený převážně z koled a vánočních písní, ale zaplněné divadlo mělo možnost…
09.01.2019
Tvoření s dětmi z MŠ Hutnická
V úterý 8. 1 a ve středu 9. 1 navštívily třídy 5. A. a 5. B děti z MŠ Pastelka. Malí předškoláci přišli na tradiční tvoření. Letos si děti vyrobily sněhuláka z papíru, s kterým jim pomáhali starší kamarádi z pátých tříd. HL.
08.01.2019
Ředitelské volno
V souladu se zákonem 561/2004 Sb. §24, odstavec 2, Vám oznamuji, že vzhledem k plánované prořezávce zeleně je na den 4. 2. 2019 z organizačních důvodů vyhlášen volný den, tzv. ředitelské volno. Provoz školní družiny bude zajištěn od 7:00 do 16:00 při minimálním počtu 12 přihlášených žáků. V tento de…
07.01.2019
Schody
Takový schody do nebe, postavit chtěl bych pro tebe...zpívá se v jedné známé písničce. Dokonce i obyčejné schody se můžou stát součástí edukativního procesu, stačí je správně využít. Nám k tomu posloužily polepy na schodech s nepravidelnými slovesy. Žáci tak mají možnost si na třech pavilonech pr…
20.12.2018
Vánoční dílny
Dne 20. prosince se konaly vánoční dílny. Ráno jsme se sešli v  určených týmech a vyrazili jsme  do jednotlivých tříd. Ve 2. B jsme vyráběli anděly a trošku zpívali, ve 4. A jsme si říkali různé vánoční zvyky, vyráběli prasátka a krájeli jablka. V malé hudebně jsme zpívali koledy, v 5.A jsme dělali …
Zobrazit všechny novinky