Základní škola, Most, Obránců míru 2944, příspěvková organizace Do školy s radostí Základní škola s třídami s rozšířenou výukou hudební a výtvarné výchovy

Virtuální realita u nás na škole!

V pátek 12.10.se žáci šestých tříd zúčastnili akce, kterou pro ně připravilo Centrum virtuální reality BRIDGE VR Most.

Postřehy a zážitky některých žáků:

Píše se pátek, přesněji 12.10 a na naši školu přišli lidé, co provozují virtuální realitu. Tak jsme si jí šli vyzkoušet. I paní učitelka si jí vyzkoušela a podle jejího výrazu byla nadšená. A za mě- skvělý zážitek. Všichni byli milí a hodní. Celá naše třída si to užila a všichni jsme se nasmáli. (žák 6.tř.)

V pátek 12.10. se konala akce, která ukázala našim žákům virtuální realitu.V nabídce bylo proniknout do lidského těla, podívat se do hlubin moře, stát se opravářem, 3D malování, překonat strach z výšek. Já sama jsem si vyzkoušela proniknout do hlubin moře a bylo to úžasné. (Míša 6.B)

V pátek 12.10. byla naše třída v tělocvičně na virtuální realitě. Byly tam různé programy, např.: kreslení ve vzduchu, podmořský svět a lidské tělo. Nejčastější výběr žáků bylo kreslení a podmořský svět. I paní učitelka si vyzkoušela malování ve vzduchu.Paní učitelce to šlo dobře, ale když šla po prkně na mrakodrapu, tak šlápla do prázdna a spadla dolů. Na obrazovce se objevila bílá barva a začala hrát uklidňující hudba. (Klára 6.C)


Starší články:


13.11.2018
Přednášky o etiketě
Od pondělí 12. listopadu do středy 14. listopadu probíhají na naší škole přednášky o etiketě stolování. Během těchto 4 dnů se přednášek zúčastní všechny třídy prvního stupně v rámci plnění minimálně preventivního programu. Při přednášce se žáci seznamují nejen s pravidly správného stolování, ale i s…
13.11.2018
Výtvarné práce říjen - listopad 2018
Představujeme výtvarné práce žáků ve třídách i v areálu školy.
09.11.2018
Nabídka pracovního místa
Přijmeme uklízečku na hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle 476 703 517. Ing. Blažej Grznár ředitel školy
09.11.2018
Lípy republiky
Lípa vysazená v areálu naší školy při příležitosti 100. výročí vzniku Československa se stala jedním z mnoha národních stromů vysázených po celé České republice. Na naši lípu „Naděje“ je možné se podívat na těchto stránkách https://lipyrepubliky.cz/ (FL)
09.11.2018
Nenech to být NNTB
Naše škola je zapojená do projektu Nenech to být, který pomáhá v odhalování šikany na škole. Další informace, včetně příběhu oběti šikany, najdete na  www.nntb.cz O projektu:  „Primárně fungujeme jako elektronická schránka důvěry, která přeposílá anonymní vzkazy studentů vedení školy. Zároveň se s…
Zobrazit všechny novinky