Základní škola, Most, Obránců míru 2944, příspěvková organizace Do školy s radostí Základní škola s třídami s rozšířenou výukou hudební a výtvarné výchovy

Poděkování za spolupráci

Milé Nové háro,

dovolte nám, abychom Vám všem poděkovali za celoroční spolupráci, která je pro nás všechny velkou motivací a zároveň přínosem.

Prezentace Vaší nové osvětové kampaně: „AŤ TO NENÍ TABU“, kterou jste poprvé představili žákům naší školy v rámci Dne prevence, splnila naše očekávání, žáci se seznámili nejen s problematikou dětské onkologie, dozvěděli se o výrobě dětských paruk. Získali povědomí o tom, jak ovlivňuje toto onemocnění život dětí, kterým bez varování zasáhne do života. Zajímavé povídání, spojené s ukázkami bylo pro žáky i učitele velice poučné a nebylo poslední společnou akcí.

Jsme moc rádi, že jste přijali pozvání na naši Zahradní slavnost a společně se nám podařilo dál šířit Markétčin sen. Bylo až dojemné vidět, jak se malé i velké slečny a dámy s úsměvem svěřují šikovným rukám paní kadeřnice. Děkujeme také za to, že i ti, co již letní sestřih mají, měli možnost přispět zakoupením některého z produktů Vašeho merche. Bylo to krásné slunečné odpoledne plné radosti.

Přejeme Vám všem mnoho dalších úspěchů, krásné léto a těšíme se na další spolupráci.

Za celou naši školu

Mgr. Sarah Hrazdirová

zástupce ředitele školy

Nové háro


Starší články:


16.09.2019
Mobily povoleny
Místo tolik opakované věty, mobily dáme do tašek, měli žáci 8.B možnost slyšet větu opačnou. Mobil se tak stal nenahraditelnou pomůckou v hodině angličtiny. Úkolem bylo pomocí QR čtečky naskenovat postupně všechny QR kódy a najít v článku z učebnice správné odpovědi. Inovativní způsob zadávání otáze…
12.09.2019
Zprovoznění elektronické žákovské knížky
Vážení zákonní zástupci a žáci, zprovoznění elektronické žákovské knížky proběhlo v úterý 10.9. Návod k elektronické žákovské knížce naleznete v dokumentech ke stažení na školních stránkách nebo kliknutím na bílé i v rohu přihlašovacího okna do systému Bakaláři. Momentálně řešíme technické potíže, …
10.09.2019
Zážitkově-stmelovací den
V rámci plnění preventivního plánu školy jsme pro žáky 6. tříd připravili zážitkově – stmelovací den. Při jeho realizaci jsme spolupracovali s lektorem Centra pro demokratické učení, s panem Mgr. Petrem Burešem. Tento den proběhl pro žáky 6. B třídy 10. 9. 2019, pro žáky 6.A třídy proběhne 12. 9. …
06.09.2019
Představení sportu Badminton
Ve čtvrtek 5. 9. 2019 proběhlo v tělocvičně naší školy představení jednoho z nejrychlejších raketových sportů žákům druhých a třetích tříd. Ukázka byla vedena reprezentanty České republiky různých věkových kategorií, kteří jsou současnými hráči či odchovanci Badmintonového klubu TJ Baník Most. Žáci …
02.09.2019
Zahájení školního roku
Pondělí - 2.9.2019. Tento den se stal velmi významným pro všechny "prvňáčky". Ty naše - celkem jich bylo 60 - jsme společně s jejich rodiči, prarodiči a dalšími příbuznými přivítali vřelými slovy pana ředitele, písničkami starších spolužáků z pěveckého sboru Perlička a kytičkou od "deváťáků". Toto s…
Zobrazit všechny novinky