Základní škola, Most, Obránců míru 2944, příspěvková organizace Do školy s radostí! Základní škola s třídami s rozšířenou výukou hudební a výtvarné výchovy

Cross running school

Dne 5.4.2018 na naší škole proběhla soutěž CROSS RUNNING SCHOOL pro žáky 5. a 6. ročníků. Jednalo se o soutěž zaměřenou na využití znalosti angličtiny v praxi. Pro velký počet soutěžících byli žáci rozděleni do tří kategorií, kdy každá kategorie měla svou trasu, na které musela smíšená družstva páťáků a šesťáků hledat dané úkoly. Veškeré pokyny k nalezení úkolů byly samozřejmě v angličtině. Po krátké přestávce na svačinu se soutěžící vrhli do řešení jednotlivých úkolů, kde už hrál svou roli kromě správnosti řešení i čas, za který se družstvu podařilo úkol správně dokončit.

Vítězové soutěže budou reprezentovat naší školu 24.4.2018 v Litvínově. Přestože do Litvínova pojede pouze osm žáků naší školy, je potřeba říci, že zvítězili ti, kterým se soutěž povedlo dokončit a kterým se hlavně soupeření se svými spolužáky líbilo - to znamená všichni!


Starší články:


15.08.2018
Nabídka pracovního místa - školní asistent
Hledáme na pozici školního asistenta nového pracovníka/ pracovnici. Kontakt na pana ředitele: reditel@11zsmost.cz Kvalifikační požadavek: SŠ pedagogického směru, popř SŠ nebo SOU s ukončeným kurzem asistenta pedagoga Nástup: 3.9.2018.
30.06.2018
Prázdniny
Přejeme všem krásné prázdniny .... a těšíme se v příštím školním roce
27.06.2018
Školní olympiáda
Konec školního roku jsme jako obvykle slavili i sportovně. Žáci 1. stupně zastupující různé evropské státy byli na úterní školní olympiádu dobře připraveni. Bylo pro ně připraveno celkem 17 stanovišť, na kterých museli prokázat své dovednosti a také zručnost. 5 disciplín bylo bodovaných a tam se dět…
26.06.2018
Hravý architekt
Hravý architekt je mezinárodní výtvarně-architektonický projekt pro děti 3. a 4. tříd základních škol. Byl založen v roce 2013 jako součást architektonického festivalu Architecture Week Praha. Dnes už ale tvoří samostatnou jednotku. Cílem projektu je dětem poutavou a jedinečnou formou přiblížit svět…
24.06.2018
PUTOVNÍ VÝSTAVA „100 let od vzniku samostatného Československa“
Žáci 8. B navštívili výstavu v místním muzeu věnovanou 100. výročí vzniku Československa. Výstava na 16 panelech, které byly připravovány téměř 3 měsíce, mapuje především situaci vzniku Československa u nás, v Ústeckém kraji. Na konci 1. světové války, kdy všude panovala bída, nedostatek potravin, e…
Zobrazit všechny novinky